A debreceni kiállítóhelyek és múzeumok idén is közösen, a programokat összehangolva készülnek a Múzeumok Éjszakájára. Az intézmények képviselői a MODEM-ben számoltak be programjaikról. A tájékoztatón Puskás István alpolgármester Vizi Katalinnal, a MODEM ügyvezető igazgatójával közösen jelentette be, hogy az intézmény belépett a muzeális intézményi hálóba, gyűjteménye pedig ezentúl közgyűjtemény.

















