eplény

Bezárt az eplényi síaréna

Bezárt az eplényi síaréna

Egy hazai síterep marad nyitva a januári tavaszban – írta meg a sielok.hu. Két nap telt el eddig az idei évből, és itthon mindkét napon megdőltek a hőmérsékleti rekordok. A 20 fokhoz közeli hőmérsékleteket ugyan nem a sípályáink mellett mérték, de ebben a tavaszban már csoda kell ahhoz, hogy a hazai pályák üzemeljenek. Ez már csak egy síterepnek sikerül.

bővebben
Nemcsak hóban jó Eplény!

Nemcsak hóban jó Eplény!

Az eplényi síközpont arra törekszik, hogy hó nélkül is jöjjenek ide a sportolni vágyók. Vagyis négyévszakos sportközpontot akartak kialakítani, és ez a beszámolókból kiderült, sikerült is. Turisztikai szakújságírókat hívtak meg, hogy bemutassák a Siaréna Vibe Park néven megújult síközpontot.

bővebben

Hazánkban 132 napon át lehetett síelni!

A 132 napos hazai síszezon akár lehetett volna hosszabb is. Azonban a karácsony előtti rövid, de igen enyhe időszak miatt 2020. december 22-26. között hazánkban egyetlen síterep sem lehetett nyitva. Ezzel a nappal zárul a hazai síszezon - nyilatkozta a Chernel István...

bővebben
Újra nyitás Eplényben

Újra nyitás Eplényben

December 22 után a nagyon rossz időjárási körülmények miatt ideiglenesen be kellett zárni a sípályát Eplényben, de szerencsére visszatért a hideg, és újra elkezdtük gyártani a technikai havat a pályára.

bővebben