Egy hazai síterep marad nyitva a januári tavaszban – írta meg a sielok.hu. Két nap telt el eddig az idei évből, és itthon mindkét napon megdőltek a hőmérsékleti rekordok. A 20 fokhoz közeli hőmérsékleteket ugyan nem a sípályáink mellett mérték, de ebben a tavaszban már csoda kell ahhoz, hogy a hazai pályák üzemeljenek. Ez már csak egy síterepnek sikerül.
Bezárt az eplényi síaréna
bővebben


