Apuci, vegyünk mézet! Jaj, de gyönyörű virágok! Tényleg nem kell félni a méhecskétől? – ezek a felkiáltások, kérdések fogadták szombaton a látogatókat a Fővárosi Állat- és Növénykert legújabb, illatos és élettel teli szegletében, ha a Biodomhoz legközelebb eső bejáraton sétáltak be, elkerülve a sok lelkes kíváncsiskodót.
BeporZOOna! Zümmögő varázsvilág
bővebben

