„Sokszor az olvasmányélmények hatására érezzük úgy, hogy jó lenne felkerekedni, és abban az országban nézelődni, ahol a történetek hősei élnek, jártak. Kipróbálnánk, amit ők, megkóstolnánk, ami nekik jutott a tányérra. Összeállításunkban épp ilyen inspiráló írások szerepelnek, olvassunk, utazzunk!
„Olvastam, utaznék!”
bővebben

