Szombaton Fülekre látogat a háború előtti időszak legnagyobb teljesítményű gőzmozdonya, a „Zöld Antal” („Zeleny Anton”) által húzott nosztalgiavonat, amely a több mint 150 éves, Zólyom-Fülek útvonalon közlekedik majd – közölte a Füleki Vármúzeum. A vonat érkezésekor és délutáni indulásakor az állomáson a Traditional Dixie Stompers jazz-zenekar játszik.

bővebben