Nemcsak az emberek, de a kutyák társas kapcsolatai is megsínylették a koronavírus miatti lezárásokat. Bécsben tele vannak a kutyaiskolák, mert sok négylábú korrepetálásra szorul szociális viselkedésből. A Bécsi Gazdasági Kamara és az Állatvédelmi Hivatal közös akciót indított, így segítve a kutyák és emberek békés egymás mellett élését az osztrák fővárosban.
A bécsi kutyákat korrepetálják
bővebben

