Április 2-án, húsvét vasárnap újabb egészséges utóddal gyarapodott a cívisvárosi intézmény zászlósfarkú kolobuszainak csapata.
Gondozói nevelik a Debreceni Állatkert kolobuszát!
bővebben
Április 2-án, húsvét vasárnap újabb egészséges utóddal gyarapodott a cívisvárosi intézmény zászlósfarkú kolobuszainak csapata.
A veszélyeztetett afrikai főemlősök védelme érdekében mozdítja meg a diákokat a Debreceni Állatkert.