A Mentsük meg a turizmust! – elnevezésű demonstráció szeptember 11- én, péntek délután négy óra után kezdődött el a Hősök terén, melyet az augusztus végén alapult Turisztikai Szektor Saját Érdekképviselete Facebook-csoport szervezett a bajba jutott szakma megmentésének céljából.
Demonstráltak a turizmus megmentéséért
bővebben

