Alföldi Erdőkért Emlékéremmel ismerték el a NYÍRERDŐ Zrt. két munkatársa, Nagy Igor és Misó Mihály munkáját. Az Alföldi Erdőkért Egyesület Kutató Napján, Lakitelken adták át az
emlékérmeket, amelyeket azok a szakemberek kaphatnak meg, akik az alföldi erdők telepítésében, felújításában, nevelésében, illetve ezek fejlesztésében kiemelkedő munkát végeznek.

bővebben