Március 19-én szabadtéri kiállítás nyílt a Lengyel Köztársaság Budapesti Nagykövetsége és a Lengyel Idegenforgalmi Szervezet közös szervezésében A UNESCO világörökségi helyszíneket és Lengyelország Nemzeti Parkjait bemutató kiállítások után a cél az volt, hogy Lengyelország új, különleges, nem mindennapi arcát ismerjék meg az érdeklődők.

bővebben