Tisztítsuk meg az országot!

Két év alatt közel 20 tonnányi illegális szemét erdeinkben

Két év alatt közel 20 tonnányi illegális szemét erdeinkben

Az állami erdőgazdaságok elkötelezett hívei a természeti környezet megóvásának, magas szakmai színvonalon gyarapítják és felügyelik hazánk természeti örökségét. Kiemelt figyelmet fordítanak az általuk kezelt erdőterületek hulladékmentes állapotban tartására. 2020-tól 2022 év végéig közel 20 tonnányi illegális szemétlerakatot szüntettek meg erdeinkben.

bővebben