tiltakozás

Montenegróban tiltakoznak a vendéglátók

Hétfőig adtak határidőt a kormánynak a montenegrói vendéglátók, akik azt követelik, hogy vonják vissza a számukra anyagi veszteséget okozó korlátozásokat, amelyek pénteken léptek életbe a koronavírus-járvány miatt. A montenegrói közszolgálati televízió (RTCG)...

bővebben
Az utcákon terítettek meg az olaszok

Az utcákon terítettek meg az olaszok

Az úttesteken leterített abroszokkal tiltakoztak az olaszországi éttermek, bárok, presszók tulajdonosai és üzemeltetői a nagyobb városokban szerdán a Giuseppe Conte vezette kormány járványügyi korlátozó intézkedései ellen.

bővebben