Ha szabadságra megyünk, esetleg távoli országokba, próbáljunk akkor is az étkezésünkre figyelni. Ugyanis mi magyarok, csak az ajánlott rostbevitel felét fogyasztjuk el, ami hosszú távon súlyos egészségügyi problémákhoz vezet. Ma már azonban a zöldség- és gyümölcsfogyasztás mellett is számos alternatíva létezik, hogy fokozzuk a rostbevitelt, hatékonyabbá tegyük a fogyókúránkat, és tovább maradjunk egészségesek
Utazáskor is fogyasszunk több rostot!
bővebben

