Mozgalmasan telik az év eleje a Debreceni Állatkertben, ahol január 23-án, szinte napra pontosan egy
évvel a tavalyi szaporulat után újabb egészséges utód jött világra a hortobágyi törzsállományból
származó magyar szürkemarháknál.
Mozgalmasan telik az év eleje a Debreceni Állatkertben, ahol január 23-án, szinte napra pontosan egy
évvel a tavalyi szaporulat után újabb egészséges utód jött világra a hortobágyi törzsállományból
származó magyar szürkemarháknál.