Megnyugodhatunk, ha uniós országban töltjük a szabadságunkat, nem kell többet fizetni a telefonálásért. Maradnak az eddigi szabályok. Az Európai Unió Tanácsa és az Európai Parlament tárgyalói megállapodtak arról, hogy a következő tíz évben is többletköltségek nélkül legyen használható a mobiltelefon az Európai Unión belül tett utazások során – tájékoztatott az uniós tanács csütörtökön.

bővebben