A szükségállapot újbóli kihirdetését mérlegeli a cseh kormány a gyorsuló koronavírus-járvány miatt - jelentette ki Pavla Svrcinová országos tisztiorvos hétfőn reggel a prágai közszolgálati hírrádióban. Az intézkedés lehetővé tenné egyebek között, hogy a kormány...

bővebben