A főváros újra megnyitja a gyalogosok és a kerékpárosok számára hétvégéken - az útszakaszt érintő beruházások megkezdéséig - a pesti rakpartot. Március 27-én ismét a Margit-híd és a Közraktár utca között nyitják meg a pesti rakpartot, így több lesz a gyalogosan...

bővebben