kárpótlás

A holland vendéglátóipar perli az államot

A holland vendéglátóipari szövetség (KHN) beperli az államot, a koronavírus-járvány terjedését lassítani hivatott ágazatbéli lezárások miatt - írta kedden a NlTimes holland hírportál. A KHN kárpótlást vár el az elmúlt hónapok kiesett forgalma miatt, és azt hogy az...

bővebben