Folytatódik a tavaszi bébibumm a Debreceni Állatkertben, ahol hosszú évek után ismét emufiókák keltek ki mintegy 8 hét tojásban eltöltött időt követően.
Emufiókák a Debreceni Állatkertben!
bővebben
Folytatódik a tavaszi bébibumm a Debreceni Állatkertben, ahol hosszú évek után ismét emufiókák keltek ki mintegy 8 hét tojásban eltöltött időt követően.
A cívisvárosi intézmény gyűjteménye újabb ausztrál őslakosokkal bővült. Július 9-én két fiatal emu érkezett hozzájuk Kassa állatkertjéből.