Az erről készült felmérés során 5650 embert kérdeztek a poszt-covid tünetekről. A kérdőívre megdöbbentően magas arányban, összesen 4400-an válaszoltak úgy, hogy szenvednek valamiféle poszt-covid tünettől. Ez a felmérésben részt vevők közel 80 százalékát jelenti.

bővebben