szerb főváros hatóságai a rossz időjárási viszonyok miatt sátrakat állítottak fel a tesztközpontok előtt kígyózó sorokban várakozó emberek számára. A sor azért áll, mert Belgrádban olyan sokan szeretnének koronavírus-tesztet végeztetni, a járvány kezelésével megbízott...

bővebben